Kurumsal Yapı/ Hakkımızda
Özdoğanlar A.Ş 1993 yılında kurulmuştur.

Faaliyet gösterdiği alanlarda uzmanlaşabilmek için: gerek yapı araç-gereçleri, gerekse de uzman teknik personeli bünyesinde barındırabilmek için her türlü gayret ve fedakarlığı üstlenmiş bulunmaktadır. Grup, İsale hatları, İçme suyu, Yağmur suyu Şebeke İnşaatları, Organize Sanayi Siteleri, Alt ve Üst Yapı İnşaatları, Yol, Büyük Sanat Yapıları, Baraj/Gölet ve Sulama İnşaatları, Havaalanları, Dekapaj, Jeotermal Enerji ile Isınma Sistemleri, Bina - Köprü ve Altgeçit İnşaatları yapımında sayılı firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Şimdiden ülkemizin birçok projesinin gerçekleştirimesinde önemli görevler üstlenmiştir.

Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması çabasında grup olarak; bilime, teknolojiye, eğitime, araştırma – geliştirme (AR-GE) çalışmalarına önem verdik. Bundan sonra da bu amaçla çalışmalarımız büyük bir şevkle devam edecektir.

Bu çerçevede grup bünyesinde istihdam edilen teknik kadronun seçiminde; iş deneyimi olarak yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmanın yanısıra, kendi aralarında saygılı ve uyumlu olmaya ve bu formasyonu iş yapılan kurum ve kuruluşlara karşı da kullanabilecek düzeyde olmalarına azami dikkat ve özen gösterilmektedir.

Yine bu yaklaşım ve bakış açısında yapı araç-gereçleri olarak; gelişmiş son teknolojiye uygun, daima bakımlı ve çalışır vaziyette, üstün performanslı makina-ekipmanları bulundurmak firmanın vazgeçilmez ilkelerindendir. Yapılan işin; nitelik ve şartlarına en uygun araç-gereçlerle yapılması ve bu tür iş makinalarının temin ve kullanımının ülke ekonomisi için olduğu kadar şirket ekonomisini de yakinen ilgilendirdiği bilinci ile hareket edilmektedir.

Hedefimiz ilkeli, kaliteli ve ekonomik çözüm olup; işlerin zamanında bitirilmesi esaslarına dayanır.
Saygılarımızla
ÖZDOĞANLAR GRUP