BAŞKAN'IN MESAJI
Kurumsal Yapı / Başkan'ın Mesajı
Özdoğanlar Şirketler Grubu oluşum olarak 1974 yıllarına dayanmakla birlikte sektördeki ilk adımlar başarıya dönüşmüş ve 1993 yılında kurumsal yapısına kavuşmuştur. Özdoğanlar Grup, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde İsale hatları, İçme suyu, Yağmur suyu Şebeke İnşaatları, Organize Sanayi Siteleri, Alt ve Üst Yapı İnşaatları, Yol, Büyük Sanat Yapıları, Baraj/Gölet ve Sulama İnşaatları, Havaalanları, Dekapaj, Jeotermal Enerji ile Isınma Sistemleri, Bina - Köprü ve Altgeçit İnşaatlarında uzmanlaşarak ülkenin önemli sayılabilecek birçok projesine imza atan şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Özdoğanlar Grup, İnşaat Sektörünün yanı sıra Kırma Eleme Tesisleri, Maden ve Kömür Yıkama Tesisleri ile de ülke kalkınmasında önemli ölçüde katkıda bulunmuş ve yüzlerce kişiye istihdam imkanları yaratmıştır.

Özdoğanlar Grup Bünyesindeki firmalar gelişen Türkiye’nin en hareketli sektöründe yerini alırken hep güvenle hareket etmiştir. Geçmiş yıllarda emek yoğunluğuyla çalışarak önemli projelere imza atan şirketimiz bugün, ülke geleceği için önemli projeleri sonuçlandıran teknolojik, stratejik ve kurumsal yapısıyla geleceğe güvenle bakan bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Özdoğanlar Grup Yönetimi ve çalışanları bugüne dek sürekli gelişim ve inovasyon içinde olmuşlardır. Ülkenin krizlerden ilk ve en çok etkilenen sektörü olmasına rağmen sağlam altyapımız, uzmanlaşmış ekibimiz, teknik donanım, strateji ve modern yönetim biçimimizle krizlerden çıkarak çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkemize büyük tesisler kazandıracağımıza inancımız sonsuzdur.

Sürekli büyümek, sürekli gelişmek, istikrarlı ve saygın şirket yapısının devamlılığını sağlamak için yolumuza azim ve inançla devam edeceğiz.

Sonuç olarak yeni bin yılın ilk yıllarında gelişen ve Avrupa Birliği yolunda ilerleyen Türkiye’nin çağdaş, ileriyi gören ,başarılı ve güvenle anılan firmalarından biri olmakla da ayrıca gurur duymaktayız. Paylaştıkça artan başarıları ve mutlulukları çoğaltmak dileğiyle...
Saygılarımızla
ÖZDOĞANLAR GRUP BAŞKANI